HAKKIMIZDA

Şen Hukuk Bürosu, Prof. Dr. Ersan Şen tarafından kurulmuş ve temsil ettiği gerçek ve tüzel kişilere Ceza Hukuku, İdare Hukuku ve Vergi Hukuku başta olmak üzere danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmakta ve temsil ettiği kişilerin yargılama sürecinin her aşamasında çözüm odaklı hareket eden ve Avukatlık Kanunu tarafından kendisine yüklenen tüm sorumlulukları yerine getiren, dinamik bir hukuk bürosudur.

Uzmanlık alanlarımız

Uzmanlaşan kadrosuyla ve akademisyen desteğiyle birlikte departmanlara ayrılarak sistemli bir bütünlükle çalışmalarını sürdürmektedir.

Makaleler

Hedefimiz öncelikle uyuşmazlığı önlemek, devamında mevcut uyuşmazlıkları en hızlı ve maksimum faydayı temin edecek şekilde çözüme kavuşturabilmek ve hukuku herkes için uygulanabilir hale getirmektir.

Prof.Dr.Ersan Şen

Ersan Şen, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Başkanlığı, Hukuk Bilimleri Anabilim Dalı Başkanlığı, İstanbul Üniversitesi Senato Üyeliği ve İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Fakülte Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

Devamı

Kitaplar

3 Temmuz Sözde Şike Hukuku
Elkoyma
İfade Hürriyetinde Sınırlama ve Güvence Rejimi
Tüm Kitaplar

TV Programları

Bizimle İletişime Geçin

Adres

Kuşbakışı Cad. No:9 3466 Altunizade-Üsküdar / İSTANBUL

+90 (216) 474 50 00 (Pbx) info@sen.av.tr