HAKKIMIZDA

Şen Hukuk Bürosu, Prof. Dr. Ersan Şen tarafından kurulmuş ve temsil ettiği gerçek ve tüzel kişilere Ceza Hukuku, İdare Hukuku ve Vergi Hukuku başta olmak üzere danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmakta ve temsil ettiği kişilerin yargılama sürecinin her aşamasında çözüm odaklı hareket eden ve Avukatlık Kanunu tarafından kendisine yüklenen tüm sorumlulukları yerine getiren, dinamik bir hukuk bürosudur.

MİSYONUMUZ

Şen Hukuk Bürosu hukuk danışmanlığı hizmetinin güven ilişkisi içerisinde, uzmanlıkla ve sonuç odaklı şekilde verilmesini hedeflemiştir. Temsil ettiği kişilerin hukuki sorunlarıyla başından sonuna kadar ilgilenmeyi, ekip çalışması ile en iyi hizmeti vererek tüm süreçten bilgi sahibi olmalarını ve önleyici hukuk hizmetinin de öneminin farkında olarak çalışmayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Etkin ve bilinçli bir hukuk hizmeti vermenin yanı sıra, sürekli olarak değişen ve gelişen kanunların ve hayatın yeniliklerine ayak uydurmak ve dünyadaki gelişmelerin takibine önem vermek öncelikli vizyonumuzdur. Hukuk büromuz sorumluluk bilinciyle hareket ederek, bilgisi ve deneyimi yüksek uzman kadrosu ile disiplinli bir şekilde çalışarak, hizmet verdiği alanlarda lider olmayı hedeflemiştir.